Sprzątanie biur

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – ta zasada sprawdza się nie tylko na polu prywatnym, ale również biznesowym. Pomagając naszym klientom w utrzymaniu czystości i porządku zapewniamy im pewność odpowiedniego wizerunku i stabilność. Zaproszenie pracownika czy klienta do swojej siedziby nie przysparza im dodatkowych stresów.

Dlatego warto podjąć współpracę z naszą firmą sprzątającą, która w pełni odpowie na potrzeby. Nasz wyszkolony personel, wiedza i zdobyte doświadczenie umożliwiają sprzątanie pomieszczeń biurowych w sposób niekolidujący z  codzienną pracą. Potrafimy dostosować się do wymogów stawianych przez klientów z różnych branż. Estetyczne i nienaganne otoczenie to dla wielu firm podstawa w prowadzeniu biznesu.

Sprzątanie pomieszczeń biurowych – reagujemy na Twoje potrzeby

Każdy z naszych klientów, niezależnie od standardu powierzchni biurowych, jest traktowany indywidualnie, a usługi sprzątania dostosowujemy do jego specyficznych potrzeb. Zakres prac, ich częstotliwość oraz techniki sprzątania biur są ustalane indywidualnie i najczęściej poprzedza je wizja lokalna obiektu. Pierwsze ustalenia zapadają, zanim rozpoczniemy czynności porządkowe. Kolejne – już w trakcie sprzątania — jeśli okazuje się, że pierwotne rozwiązanie jednak nie jest optymalne.

To Nasz klient ma wpływ, w jakich godzinach pracuje serwis sprzątający, co jest wykonywane w ciągu dnia, kiedy przyjmuje się w biurze gości, a co należy realizować wieczorem lub w nocy, gdy biuro jest dostępne dla pracowników serwisowych.

 

Więcej niż standardowe porządki

Sprzątanie biura kojarzone głównie jest z uprzątnięciem stanowisk pracy, czy posprzątaniem pokoju socjalnego. Jednak nie wszystkie porządki w biurze muszą polegać na podstawowych czynnościach, takich jak mycie podłóg, naczyń czy starcie kurzu. Warto też zwrócić uwagę na stan okien, w szczególności, jeśli biuro mieści się w szklanym wieżowcu. Niestety, umycie okien w takiej sytuacji nie należy do najprostszych zadań – potrzebny jest odpowiedni sprzęt i wiedza. Warto wybrać firmę sprzątającą, która w swojej ofercie ma usługę mycie okien na wysokościach. W ten sposób nie trzeba oddzielnie szukać innych rozwiązań, a nasza firma podejmie się tego zadania.