Firma

Dlaczego firma sprzątająca?

Poprzez firmę sprzątającą chciałam pokazać jak ważna jest czystość i porządek na terenie Śląska i dla Ślązaków. Nie zgadzam się na „byle jakość”.

Pracowałam 11 lat w firmie logistycznej, koordynując prace na produkcji i ustalałam procedury jakościowe. Dbałam, jako kierownik jakości,  przestrzegania procedur, dlatego bardzo ważna jest dla mnie  jakość, porządek i terminowość oraz szczerość w relacjach z pracownikami i klientami. Przenosząc te wartości do swojej firmy  dodatkowo zwracam uwagę na  innowacyjność i ciągłe doskonalenia co dało w efekcie specjalizację w swojej branży.

Prowadzenie firmy w duchu kobiecego podejścia do biznesu, doprowadziło do stabilnej i oddanej kadry pracowników. Nie boimy się nowych wyzwań, nasi klienci okazują przez to lojalność.

Pod marką Tassillo działamy od 2021 roku. Jednak poprzez doświadczenie jakie zebraliśmy przez 15 lat działania w branży usług czystościowych nasza firma nabrała innego wydźwięku. Współpracujemy z klientami przy sprzątaniu pobudowlanym i remontowym oraz  firmami logistycznymi i produkcyjnymi utrzymując porządek i dbamy o czystość w biurach, na magazynie czy w strefie produkcji.

Nasi długoletni dostawcy pomagają nam uzyskać efekt profesjonalizmu poprzez wykorzystanie najlepszej jakości sprzętu, technik pracy i znakomitych środków chemicznych, w związku z czym potrafimy skutecznie rozprawić się nawet z najtrudniejszymi pracami.

Zapraszam do współpracy

Sonia Barczyk-Gołda

Dane teleadresowe