Mycie okien na wysokości i przeszkleń

Dbałość o przeszklenia

Powierzchnie oszklone to nie tylko element wyposażenia każdego budynku, ale też jego ozdoba. Niestety, nieestetyczne plamy, zacieki czy smugi sprawiają złe wrażenie i zniechęcają klientów oraz pracownikom obniżają poczucie estetyki. Mycie okien wydaje się prostą czynnością, ale niewłaściwe środki i metody czy nieodpowiedni sprzęt uniemożliwiają uzyskanie zadowalającego efektu. W wielu przypadkach są to bardzo duże powierzchnie znajdujące się na wysokościach, a realizacja tak trudnych zadań wymaga pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej.

Mycie okien na wysokości wykonujemy z użyciem kilku technik – dlatego też jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie niezależnie od typu budynku. Zanim przystąpimy do pracy, w pierwszej kolejności odwiedzamy dany budynek, by dobrać optymalną metodę.

Z jakich technik korzystamy?

Podczas wizji lokalnej obiektu wybieramy metodę mycia przeszkleń: ręczną bądź alpinistyczną. Korzystamy również z techniki mycia wodą osmotyczną (demineralizowaną), która dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, takich jak włókna karbonowe i tytanowe, pozwala bezpiecznie myć elewacje i oszklenia na wysokościach nawet do 20 m.

Mycie okien w takim systemie nie narusza prywatności użytkowników budynku, a woda osmotyczna jest przyjazna środowisku.