TASSTILLO SP. Z O. O.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Porządek wokół nas jest ważny, ale często nie mamy ochoty, by samemu posprzątać. Z pomocą przychodzi firma sprzątająca TASSTILO oferująca usługi sprzątające na terenie całego śląska.

TASSILLO | SPRZĄTAMY ŚLĄSK

Dbamy o czystość przestrzeni

Coraz więcej Polaków jest skłonnych do skorzystania z usług firmy sprzątającej. Nic w tym dziwnego, spędzając pół dnia w pracy, mamy mniej sił na sprzątanie i wolimy wolny czas poświęcić rodzinie lub bieżącym sprawom, które wymagają naszej uwagi. Tendencję wzrostową, jeśli chodzi o korzystanie z usług porządkowych, można zauważyć też w biznesie.

Biura należy sprzątać regularnie, a firma sprzątająca jest pewniejsza niż sprzątaczka działająca na własną rękę. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i szukasz specjalistów, którzy zajmują się sprzątaniem pomieszczeń biurowych, hal lub magazynów czy konstrukcji stalowych, to Tassillo to firma dla Ciebie.

 

nasza oferta to

Sprzątanie pomieszczeń BIURowych

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis porttitor mauris enim, eu posuere arcu sagittis ac.

czyszczenie konstrukcji stalowych

Aliquam scelerisque turpis eget risus accumsan, in vehicula purus sodales. Cras a enim convallis, gravida dolor interdum, euismod diam.

Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis porttitor mauris enim, eu posuere arcu sagittis ac.

Mycie okien
i przeszkleń

Aliquam scelerisque turpis eget risus accumsan, in vehicula purus sodales. Cras a enim convallis, gravida dolor interdum, euismod diam.

Do pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt czyszczący. Dzięki niezależnym systemom o dużej mocy i wydajności, wyposażonym w specjalne dysze, potrafimy wyczyścić niedostępne miejsca. Konstrukcje i powierzchnie do 15 m wysokości myjemy z zastosowaniem myjek teleskopowych, bez użycia podnośników i rusztowań. Natomiast wykorzystanie technik alpinistycznych pozwala nam dotrzeć na każdy pułap obsługiwanej nieruchomości. W razie specjalnych potrzeb pracujemy ze zwyżki. Do czyszczenia stosujemy wydajne środki chemiczne o dużej sile reagowania z substancjami tłustymi, takimi jak oleje, czy smary. Dzięki ich właściwościom penetrującym, docierają do najbardziej zabrudzonych szpar i zakamarków. Bezlitosne dla brudu, pozostają absolutnie bezpieczne dla organizmów żywych i ekologiczne w utylizacji.

Poznaj nas

Zajmujemy się sprzątaniem hal produkcyjnych, magazynów i biur. W codziennej pracy stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Szczególnie zachęcamy do dołączenia do zespołu zainteresowanych z okolic Zabrza, Gliwic, Katowic i Rybnika